Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Észrevettem hogy kezd fogyni...

Észrevettem hogy kezd fogyni a helyem a c: -ről belenéztem a mappákba és ilyeneket töltött le automatikusan (CONEXANT, Synaptics, Windows Photo Viewer, eSobi, Launch Manager, Realtek és még több mint 20 van) hogyan lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert 1 nap alatt 2 GB lement! Segítsetek !:((((
2011. máj. 8. 00:45
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem letöltött, telepített, nem? Ezeket nem használod véletlenül? Egyébként a vezérlőpultban kezdhetnél kutakodni.
2011. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vírusod nincs? milyen vírusírtód,tűzfalad van? a legújabbak?mikor néztél körül legutoljára velük? amúgy igen ezek olyan programok amiket az ember általában használ.de pl a realtek az audio driver... ccleanert futtasd le a vezérlőpultban programok telepítése és törlése részen nézz körül... de lehet más telepítette fel őket...
2011. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

auto frissítés kikapcs. (vezérlőpult)

lemezkarbantartó. (C\tulajdonságok)

töröld a fölös programokat.

2011. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

tőgyarcú XDDDDDDDD

ez qrvanagy XD

amugy meg biztos valami vírus lehet.

2011. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Épp tegnap raktam újra egy windowst,mert ugyanezzel a problémával bajlódott a gazdája.

Használj vírusirtót,az segíthet.

2011. máj. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:

Mire használod te a windowst? Ha csak netezel, akkor van jobb megoldás is.

Amúgy ezekről kis utánajárással kiderül, hogy:

A Conexant egy modemgyártó, valószínűleg a hálókártyád drivere az említett. A Synaptics a laptopod touchpadja. A windows Photo Viewer valami gagyi képnéző. Az eSobi egy hírolvasó és egyéb alkalmazások keretrendszere. A Launch Manager egy gyorsindító program. A Realtek egy IC-gyártó, szóval elég sok mindent takarhat az említett könyvtár.

2011. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...igen csak netezésre használom ja és -1 GB:((
2011. máj. 8. 23:45
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Akkor lehet, hogy jobban járnál egy Linux disztribúcióval. Tégy egy próbát szerintem, jópárhoz van LiveCD is.
2011. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!