Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy jó mmorpg amit ajánlatok?

Van egy jó mmorpg amit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Egy mmo-t keresek amibe:

-érdekes classok

-ne 2D

Ezekkel már toltam:

*wow

*aion

*metin 2

*runes of magic

*lord of the rings online

*battles of the immortals

*gates of andaron

*allods online

*cabal online

*rf online

*wonderking(2D)

*lost saga

*war rock

Lehetőleg ingyen v törtszeró.

Olyat ne mint pl.:wh örök trial

Riftet nemvinné el a gépem

Valami tipp?


2011. máj. 7. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Runescape

Lineage 2

2011. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azlesz, hogy kipróbálom a lineaget :)
2011. máj. 8. 08:08
 3/6 anonim válasza:

Lineage 2 párti vagyok én is több éve játszok már tört szervereken és az egyik legjobban összerakott MMO főleg azért mert a felsoroltakkal ellentétben inkább Party orientált a játékmenet nem szólózós mint a wow meg a aion a többi meg ilyen ingyenes fostalicska MMO...

Riftet annyira hypeolják mint anno az Aiont...de ki tudja sokaknak aion is csak az első játékélményig tetszett.

Szóval szerintem próbáld ki az L2-t:

6 faj...

rengeteg kaszt ami saját osztályukban is lényegesen eltér plusz magas szinten fel lehet venni más kasztokat is.

Egyedüli nehézség jó tört szerót találni de ezekből van millió ratek tekintetében....magyar szerókat félve ajánlok mert azokon sok a gyökér :) Én is orosz szerveren vagyok jelenleg mivel ott van élet, magyar szerokon meg pár száz játékos kari! (mivel be lehet hozni több karit is egyszerre) így szerinem ha egy magyar szerveren vagy 200 player van már sokat mondtam :D Külföldin meg vannak magyarok több száz(vagy ezer) játékos és jó nagy piac...

Remélem segítettem :)

2011. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam törtszerót:

RPGplay.net :)

2011. máj. 8. 11:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Mégse olyan jó ez a Lineage II

Egérrel kell kattintgatni a mozgáshoz??? :O

Nemlehet W,A,S,D?

Akkor ez egy gané!

Kinézete ratyi...

Van valami más MMO?

2011. máj. 8. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
maradj a wownál za való neked :D az elég primitív
2011. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!