Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem veszi be az üres...

Miért nem veszi be az üres DVD-t a gépem?

Figyelt kérdés
Ha már írtam rá vmit vagy eredeti DVD, akkor - ugyan ba**ottlassan, de - beveszi, az üreset viszont nem. Egy órát is várok, de akkor se tölti be:'(
2011. máj. 7. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az üresen nincs is mit betölteni -.-
2011. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az üres lemezt ki szokta írni! Ebben az esetben SZERINTEM az olvasóddal van a gond! Próbálj meg rajta valahogy frissíteni vagy valami! lehet hogy az a baja!
2011. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kicsit részletezhetnéd, hogy mi a gond, mivel az üres lemezt nem tudja olvasni, próbálkozik adatkereséssel, majd egy idő után kiírja, hogy üres. Tehát magyarul, nem fogsz látni egy üres tartalmat, mint mondjuk egy üres pendrive-nál.
2011. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy pl ha berakok egy üres DVD-t, akkor ki szokott írni lehetőségként ezt-azt pl "BurnAware Free" - ezzel szoktam DVD-t írni stb. De most nem ír ki semmi lyet és ha megnyitom a DVD író progit, akkor az azt írja (amikor kezdem írni), hogy "Információgyűjtés, kis türelmet" - de ezt órákig írja
2011. máj. 8. 16:47
 5/5 anonim válasza:
Nekem az a problémám amit az utolsó válaszoló írt!Mit tegyek?
2013. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!