Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP újrarakás USB...

Windows XP újrarakás USB billentyűvel?

Figyelt kérdés
Újra akarom rakni az XP-met,de USB billentyűm van,és amikor be akarok lépni hogy kiválasszam a meghajtót primaryra nem engedi.Mit tegyek hogy betudjam hozni a DEL gombbal?Köszönöm
2011. máj. 7. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy billentyűzetet. Kopott, koszos, használt PS2 billentyűzetet kapsz 500 ft alatt.
2011. máj. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar az xp CD-d vagy a billentyűzet.nekem ugyan az volt mint neked. Miután vettem billentyűt azután sem lett jó. Egy szabványos usb-s billentyűzet telepítés nélkül is elindul.
2011. máj. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha bioszba betudsz lépni ott végigpörgeted a füleket és ha látsz egy olyan szöveget amibe benne van az usb azt disabléről enabléra állítod. ha biosba se tudsz belépni akk veszel egy bilcsit.
2011. máj. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 énevok ***** válasza:

A legegyszerübb megoldás ez:

[link]

További előnye, hogy egérhez is használható!

2011. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ksznm,igen anno volt még ilyen átalakítóm,de elhagytam
2011. máj. 7. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:

BIOS

Keresd meg ezeket:

Plug and Play aware OS és kapcsold ki

USB Legacy Mode (vagy hasonló) és ezt kapcsold be.


Elméletben innen már kell működnie. Gyakorlatban nem minden esetben működik, de szerintem megér egy próbát, főleg, hogy ingyen van... :P

2011. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!