Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek? 8Bővebben lent)

Mit tehetek? 8Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mikor nézek egy megavideos sorozatot, filmet kiírja h várnom kell x percet. Azt mondták úgy menni fog tovább ha 3 percig internet kapcsolatnélküli módra megyek és utána újra nézem onnan ahol "lefagyott". Azonban mikor beletekernék oda ahol befejeztem az egész lefagy és már többet nem is engedi nézni a filmeket, sorozatokat, mert mindig kiírja h várnom kell ennyi meg ennyi percet:(

Mit tudok ez ellen tenni?


2011. máj. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a filmet torrenttel.
2011. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 1 megoldást ismerek,nem tudom,hogy még mindig működik-e,de amikor utoljára próbáltam nem volt gond..

Szóval amikor elinditod a videót egyből allítsd be és várd meg amíg alul teljesen be nem tölt.(netfüggő 5-20p is lehet)Ha betöltött akkor húzd ki a netet és így elvileg végig kell futnia a videónak.

Remélem segítettem.

2011. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2011. máj. 5. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam úgy de szintén meghalt és kiírta h várnod kell...:(
2011. máj. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!