Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Modding hogyan kel terepszínt...

Modding hogyan kel terepszínt festeni? (lent)

Figyelt kérdés

van egy géphátam most vetem de én leakarom festeni meg a gts 450 hütöjét is a müanyag részét terepszínűre de nem toudom hogy kell sablont késziteni hozá ha tudtok egy jóoldalt ahol leírják és képpekel is imitálják azt meg köszöném


előre is thx


2011. máj. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Linket nem tudok hozzá de ha van fantáziád meg tudod csinálni egyedül mindenféle segítség nélkül is, ez nem valami nehéz 'minta', csak sötétbarna/világosbarna/zöld foltokból áll. Annyi tippem viszont lenne, hogy a vga kártya hűtőjét ne nagyon fesd át, szerintem nem jó ötlet.
2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de úgy lenne jó ha az is le lenne fújva én igazából olyan ra gondolok mit a cod mw 2 ben is van mikor a fegyver ilyen kékes fehéres terep mintájú
2011. máj. 2. 20:09
 3/3 A kérdező kommentje:
meg a g5-ös egeret is leakarom meg a monitor keretét szóval mindet hogy paszojon egymáshoz :D
2011. máj. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!