Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a T-Online netjéről a...

Mi a T-Online netjéről a vélemény Baja környékén?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:24
 1/2 anonim válasza:

Nem bajai vagyok, hanem környék.

Nos nekem először Emiteles netem volt még anno, de amikor megszűnt és átvette a T-Com, azóta ezt használom. Véleményem szerint jó a net, évek alatt kétszer volt kimaradás, egyszer a múltkor, biztos hallottál róla, amikor egy vasárnap délután a fél ország megbénult, a másik alkalommal,rövidebb szünet volt, amit meg is reklamáltam telefonon, és kb. két hét múlva kaptam tőlük egy mailt,amiben az állt, hogy jogosnak tartották a panaszomat és ezért egy hónap internet előfizetést jóváírnak. Szóval alapjában véve az egész internetszolgáltatás és az ár elfogadható szerintem. DE!

Az ügyintézés mind telefonon, mind személyesen az ügyfélszolgálato egyszóval katasztrófális! Tavaly szeptemberben kértem egy vonal átírást a nevemre, és ez elhúzódott egészen december végéig.Többszöri telefonálással és a végén személyes ügyfélszolgálattal sikerült helyretenni a dolgokat, ugyanis az átadó adatait "összekeverték" az átvevő adataival. A múlt havi számlám volt az első olyan számla, amin már a valós adatok szerpelnek, szeptember óta.A másik dolog, meg az hogy december 1-én átváltottam másik díjcsomagba, amiről a szerződést még mindíg nem kaptam meg. Természetesen szóvá tettem múlt héten, úgyhogy várok, várok és megint várok...

Rájuk nagyon jellemző a mellébeszélés, egyből letagadnak mindent, ha meg visszavágsz, akkor hivatkoznak mindenre.Ha kötsz velük szerződést,akkor legyen előtted papír és mindent jegyezz, kérdezz, hogy később hivatkozni tudj. Azzal ne igazán foglalkozz hogy mit mondanak, hanem azzal, hogy TE mit akarsz!

Remélem hogy tudtam segíteni.

2009. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy Ők rögzítik a beszélgetéseket, Neked is érdemes a fontos beszélgetéseket lehetőleg rögzíteni, ( pl. a számítógéppel) nálam ez bevált. Ők egészen másra emlékeztek 3 hét után, mint ami nekem a gépen rögzítve volt! Ezáltal aztán gyorsan rendeződtek problémák, mert tudtam igazolni az elhangzottakat. Mellesleg kérésedre nekik is kötelességük vissza játszani a felvett beszélgetések anyagát. (ezért érdemes a pontos dátumot, időt, esetleg az ügyfélszolgálatos nevét is megjegyezni, (jegyzettömb).
2009. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!