Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vodafone 541 telefon! Fura...

Vodafone 541 telefon! Fura dolgot ír ki mi lehet, hogy tüntessem el? (nem az a webes jel hanem más. )

Figyelt kérdés

[link] ilyen telefonról van szó...

kiszokta írni a teló ha weben rajta vagyok... vagy le van némítva,szokásosan ott az elem hogy mennyire van feltöltve,de most mellette kiír még valamit...próbáltam alap beállításra vissza állítani a telefont de az istenért sem találom meg hogy hol lehet... :\ vagy mit kezdhetnék vele...igazából fogalmam sincs mit jelent az a kis bigyó ott fent,így még tenni sem tudok elleni...valami ötlet? próbáltam kikapcsolni és vissza hátha eltűnik de nem jött be.:)


[link] ezen a képen jól látszik az a kis jel... a piros az a web.. és ami mellette van jobbra... szerintem valami netes cucc lehet de nem tudom eltüntetni...


2011. máj. 1. 22:23
 1/2 anonim válasza:
Azt nekem is mindíg kiirja amióta megvettem halvány fogalmam sincs mi,ártani nem árthat.
2011. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rájöttem közben hogy az a memória kártya beolvasását jelenti... :)))

csak azt nem értem hogy sokszor miért nem érnek el telefonon vagy miért kapom meg később az smst mint kellene :\\\ de valószínűleg ez mára hálózatprobléma és nem telefon

2011. máj. 18. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!