Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fojton újra indul a laptomom...

Fojton újra indul a laptomom ha nem csukom le, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:44
 1/4 anonim válasza:
szóval, ha úgyhagyod akkor indul újra, vagy csak boldogan gépezel és hopp kikapcsol?:D ha az első akkor vezérlőpult->Energiabeállítások(?) (nekem angolul van a windows és power options..) ott próbáld beállítani! rem segítettem :D
2011. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha kikapcsolom rendesen akkor indul mindig újra, mindig gyors lekell csuknom mert újra indul, és kinyomni a konnektorból a piros kapcsolóval, de ha lehajtom akkor is újra indul mert az egér villágít meg lehet hallani is de utána leáll és megint.

megtaláltam amit mondtál csak itt nem tudom hogy mit is kéne átállítanom?

2011. máj. 5. 14:42
 3/4 anonim válasza:
hát valószínűleg nem ott kell akkor beállítani, minden esetre állítst be a sablont Mindig bekapcsoltra (Power schemes: Always on)
2011. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés,köszi szépen :)
2011. máj. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!