Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows loader aktivál xp-t?

Windows loader aktivál xp-t?

Figyelt kérdés
Akármilyen Windows Loader-re keresek rá, mindegyik azt írja hogy Vistára és Win 7-re jó. Tudnátok nekem linkelni olyat, amelyik xp-re is jó? Vagy ezek is jók xp-re? Köszi!
2011. ápr. 29. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
XP-re elég egy serial. Nekem úgy volt, azt soha nem volt gond. Ja és nem vettem meg én sem.
2011. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
arra gondolsz h észre veszi hogy nem eredeti a windows? mert amúgy tényleg csak 1 serial az egész... ha pedig az elsőnek említett problémával találod magad szembe akkor mikor feltelepíted a gépet beállítod hogy automatikus frissítés csak a te beleegyezéseddel mehessen...Amikor kihozza hogy szeretnél-e telepíteni a programok között kikapcsolod a windows eredetiség jelző letöltését! (ez akkor nem működik mikor a gép kikapcsolásánál frissít mert akkor nem kérdi meg miket akarsz telepíteni)
2011. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Serialt nem tudom hova kéne beírni. De igen, kiírta, hogy nem eredeti és gondoltam valahogy "eredetivé" kéne varázsolni, ez érdekelne :)
2011. ápr. 30. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
ez kell neked: [link]
2011. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, még ma letöltöm! Akkor a serial-os dolgot hagyjam?
2011. máj. 1. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló által irt frissítési dolgokat is vedd figyelembe. Vagy csak kapcsold ki az automatikus frissítéseket.
2011. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, siketült levenni, aut. frissítéseket is most már ellenőrzöm! :)
2011. máj. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!