Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs készenléti állapot...

Miért nincs készenléti állapot a gépemen?

Figyelt kérdés
Nem lehet készenléti állapotba tenni a laptomomat amióta újra tettem a windows xp-t. Mi lehet a baj? Hogyan tudom beállítani, hogy legyen készenléti üzemmód?
2011. ápr. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Közvetlen az ujratevés után nem is lehet , egyszer aggy neki egy restartot és akkor majd lehet.
2011. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Üdv:)

[link]

2011. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
videokártya rendesen fel van telepítve?
2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most már minden rendben van köszönöm a válaszokat :))
2011. ápr. 30. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:
nem csináltam vele semmit, de magától helyreállt a problémám :)
2011. ápr. 30. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

:) végre egy olyan kérdező aki szol ha rend bejön minden

egyénként szívesen :)

2011. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én minden egyes kérdésemnél írok, csak nem tettem ki magamnak nevet, így nem tudod. amúgy te már egy csomó számtech. kérdésemre válaszoltál és köszi :D
2011. máj. 5. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
:) ;)
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:) Nekem is segített, ment a zöld kis kezecske! :D

Számítógép hardveres felépítése könnyebben megy, mint az op. része. :) Thanks. ˘˘

2012. jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nos, ha aránytalan/pixeles a képernyő, bizonyos funkciók nem működnek a videokártyával vagy nincs készenléti állapot lehetőség, így lehet megoldani:


1. Start - Futtatás - devmgmt.msc (ezt kell futtatni)

2. Ha a videokártyánál felkiáltójel van, akkor azzal lesz a baj, tehát drivert kell telepíteni

3. Vagy tölts le egy driver keresőt (pl. slimdrivers, driver genius), vagy manuálisan töltsd le az illesztőt (google-z erre: "laptopod típusa" VGA driver letöltés)

4. a letöltött drivert telepítsd: ha installálás közben villog a képernyő, az nem baj, teljesen normális

5. indítsd újra a gépet


Na, most már helyre kell állnia minden VGA jellegű problémának, tehát pl. a készenléti állapotnak. De ha nem találsz drivert, csak írd ide a laptopod típusát, és kapsz linket és részletes utasítást.


Remélem mindenkinek segítettem :)

2014. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!