Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen megoldást tudtok erre...

Milyen megoldást tudtok erre a gondra? (hosszú, lent gyík szűrő. )

Figyelt kérdés

Az eredeti kérdés az lett volna, hogy van-e valakinek hasonló gondja, mert ilyet még én sem láttam, pedig megfordult már pár gép a kezem alatt.


Az a helyzet, hogy kollégiumban rendszeresen hibátlanul működik a gép, gyorsan indul, viszonylag normális a hőmérséklete, semmi hibaüzenet.

Ha pár napra hazamegyek: lassan indul, rendszeres 70°C felett van, hiába van nyitva minden, és egy óra után iszonyúan belassul.

Lassú internet okozhatja ezt? Otthon Digi net van, az elején rendesen megy, aztán belassul pár 100 kb/s-ra (gondolom, nagyon túlterhelt, vagy nemtom...) , de ezt követően a gép is szinte használhatatlan, ráadásul indításkor a tálca sem szokott bejönni (feladatkezelőben megy minden, csak látszata nincs, kijelentkezés után viszont ahogy kell, pillanatok alatt feláll minden). Én sem egészen értem, miért, vagy hogyan van ez, valaki esetleg tud rá magyarázatot,

Ha zavaros, bocsi, kijavítom, ha szóltok...


2011. ápr. 27. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

tisztítsd ki a ventilátort

víruskeresést,,regiszteri tisztítás meg hasonlókat ha megejtesz akkor sztem javul

2011. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amíg otthon volt, addog baj volt, de mióta visszahoztam, megint semmi gond.

Víruskeresés nulla (KAV, + MBAM, + eset online scanner)

registryt kéthetente pucolok, töredezettségmentesítek is rendszeresen, ezért is nem értem, mi lehet a gond.

2011. ápr. 27. 15:36
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, igen, és gép is most volt kitakarítva
2011. ápr. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!