Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan gondom van hogy van...

Olyan gondom van hogy van nekem egy sony vaio vpcm13m1e tipusu netbook-om, valami gagyi win 7. ttel. Egy uj oprendszert szeretnék telepiteni rá, de nincs benne opticai meghajto. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
És a boot menüje se olyan hogy felajánja a hdd-vagy usb- bootolást. Kérdésem hogy tudok telepiteni igy új oprendszert a gépre?
2011. ápr. 25. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghajtó nélkül megoldhatatlan!
2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem létezik hogy nincsen bootmenüje. Érdemes megnézni a gép használatiját, és kideríteni, milyen billentyűkombináció hozza be. Ha ez nem sikerül, akkor is a BIOS-ba belépve tudni kell állítani, hogy honnan bootoljon a gép, HDD vagy USB vagy hálózat. Ha nagyon régi lenne a gép (bár utánanéztem specifikációi alapján nem lehet túl öreg), és nincs lehetőség USB háttértárról bootolni, akkor egy usb-s optikai meghajtó jelenthet megoldást.
2011. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,de sikerült megoldani egy külsö kártyaolvasorol usb-n keresztülcsak simán elindirottam a telepitést és voala müxik.
2011. ápr. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!