Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átverés az internetes pénzszer...

Átverés az internetes pénzszerzés?

Figyelt kérdés
Találtam egy honlapot ahol szépen le van minden írva róla...De bedőljek ennek az egésznek ?Átverés vagy tényleg jó?
2011. ápr. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyi infóból nem lehet megmondani. de az ilyen munkák 90%a lehúzós marketing meg spam meg piramisjáték
2011. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a blog amin rajta van a honlap is.

Szeretném minél hamarabb megtudni!

2011. ápr. 24. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
na ez egy tipikus lehúzós marketing meg spam meg piramisjáték :) sztem messze nem éri meg, kis utánaszámolással látni h ennek az órabérnek többszörösét meg lehet keresni akár mekdonáldszban felszolgálóként. ráadásul vagy fizet, vagy nem.
2011. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ja és a túloldalnak meglesznek a személyes adataid, amivel szépen vissza lehet majd élni. ha meg kamu adatokat adsz, akkor azt mondják h kamu adat ezért nem fizetnek.

én tuti nem regisztrálnék rá

2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Piramisjáték, ott van a linkben a refer kód. Bárki aki az oldalt létrehozó alá regisztrál, az neki kedvez. Pont azért van a bannerben is a refer link, meg a leírásban is azért írja hogy a referhez ne nyúlj, mert így nem a nulláról indul aki regisztrál, hanem szépen neki növelik az esélyeit.


Ezen felül már a te döntésed hogy akarsz-e piramisjátékban részt venni, eddig mindegyik bedőlt előbb-utóbb, vagy a szolgáltató szüntette meg a dolgot figyelmeztetések miatt, vagy a vezetőket tartóztatták le adócsalás miatt és bedőlt a rendszer.

2011. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!