Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a memória kártyával?

Mi történt a memória kártyával?

Figyelt kérdés
Nikon fényképezőm van. Nem tudom felrakni a gépre a képeket, "adatátviteli hiba, fájl sérült"-ezt írja. Meg sem találja a képolvasót. Telefonról beolvas, csak a fényképezővel lehet gond. Honnan tudom meg, hogy a kártya-e a bűnös. Segítsetek!
2011. ápr. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nem értem a kérdést? Összedugtad a pc-t a kamerával, és nem látja? Vagy látja csak képet nem talál, vagy nem tudja olvasni? Próbáltad külön a kártyát olvasóval? Esetleg leformázni a kártyát, vagy másik gépre rádugni?
2011. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam laptopon is, először ott sem sikerült. Kártyaolvasóval is!(Hozzáteszem PC--re szoktam felrakni a képeket,mindig rendben ment minden, xp van rajt.) Végül ismét próbálkoztam a laptoppal, (azon windows7 van)és javítással együtt sikerült felraknom a képeket. Ezután a fényképező nem fogadta el a kártyát. Vissza a laptopra, itt tudtam formázni is. Fényképező elfogadta, PC-re ismét feltudom tenni. Nem tudom mi okozta ezt a kalamajkát, de lehet, hogy a múltkor a laptopra tettem fel képeket, és a windows7 megkeverhette?
2011. ápr. 24. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lehet, nekem is mindig javitani akarja, egyszer engedtem neki, le is törölt mindent. Attól függően, hogy mennyit ajnározzák a hetest vannak kinjai.
2011. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, végülis megoldódott, de nagyon érdekes volt a probléma. Mellesleg dühítő is egyben, hiszen azt hittem soha nem látom a felvételeket. W7-tel nem könnyű, de most segített.
2011. ápr. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!