Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne h mikor...

Norbee18 kérdése:

Olyan problémám lenne h mikor bekapcsolom a gépet, és mire bejönne az XP folyton újraindul a gép. Újratettem az op rendszert akkor jóvolt kb fél óráig és ugyan az a hiba. Cseréltem benne vinyót és ugyan az esetleg vlami megoldás rá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem gyanús h már elöregedett a tápegységed, és mikor vindóz behozásánál több kakaóra lenne szüksége, egyszerűen kihal és újraindul. milyen tápod van és hány éves jószág?
2011. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
öm a táp az lehetetlen mer kb 3 hónapja lett cserélve és kb 3 éves a gépecske
2011. ápr. 22. 16:04
 3/6 A kérdező kommentje:
és még az is a baja h oprendszer telepítés közben is kékhalál néha ... szal nemértem
2011. ápr. 22. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minden betöltésnél kihal, vagy csak néha pl 5ből 1x? amikor betölt le tudod terhelni kékhalál nélkül? vindóz betöltésénél mikor hal ki, elején amikor kernelt olvassa be, vagy a vége felé amikor a graf felületet hozná már be?

mellesleg sose mond h lehetetlen, láttam én már 1 hónapos rövidzár miatt szétolvadt tápot...

2011. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sok minden lehet. De a kék-halálozás telepítés közben necces és Windows 7-et próbáltál?
2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 halo reach válasza:
nem lehet hogy valami kilazolhatott pl: a video kártya hangkártya az én gépem már vagy 7-éves de még mindig nagyon gyors nekem az volt hogy minden kilazult nem lehet nálad is az van
2012. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!