Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A C:\\WINDOWS\\Installer\\...

A C:\\WINDOWS\\Installer\\ nevű mappa elhízott kicsit. Ez a mappa törölhető?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a windows ott tároja néhány program telepítőfájlját a későbbi eltávolításhoz. A letörlöd, akkor kb annyi lesz, hogy ha módosítani vagy törölni akarsz egy programot, a telepítő hiányában nem tudod majd, persze csak annál amyelyik windows installert használ. Ha Van elég hely a lemezen, akkor inkább ne töröld.
2009. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha hely kell akkor a Documents and Settings/Felhasználónév/Local Settings/Temp mappábol mindent törölhetsz. Ha valamit nem enged, akkor azt ki kell hagyni.
2009. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos helyhiány miatt szaszerolsz a Win-ben. Csinálj lemezkarbantartást, és töröld a visszaállítási pontokat a legutolsó kivételével>>>néhány GB felszabadul, ha eddig nem töröltél ilyen módon...
2009. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha a ccleaner nevű programmal el tudom távolítani ezeket a programokat? a visszaállítási pont nincs engedélyezve, szóval az nem foglal helyet, viszont ez az installer mappa a majdnem 5 Gb-os windows mappámból 1Gb-ot foglal... ez egy kissé irreális windows méret...
2009. márc. 5. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A CCleanert érdemes futtatni, eltávolít egy csomó szemetet.

5GB-os Windows...nem semmi...nálam 1,8GB. Úgy tudom lehet törölni a $-al kezdődő mappák> [link]

Attól tartok ha nem jutsz eredményre újrahúzás. Viszont érdemes a telepítőbe belefésülni-integrálni az sp3-at, felülírja a telepítő tartalmát, és alapból sp3 települ, emiatt aztán nem hízik degeszre az xp, meg gyorsabb is. Én megcsináltam, nem bántam meg, azóta ilyen 1,8GB körüli az xp. találtam egy leírást, az alapján csináltam meg és tökéletes. MS Office-be is érdemes integrálni az sp3-at, szintén sok szabad hely a jutalom...Xp integrálást ez alapján csináltam ajánlom>>> [link]

2009. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!