Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánljon nekem valaki valami...

Ritcii kérdése:

Ajánljon nekem valaki valami jó konvertáló programot, ami wav-ról mp3-ra konvertál?

Figyelt kérdés

windows 7 gépem van. :)

audacity-t használok a zenevágáshoz és havalaki elárulná nekem, hogy hogytudok ott egyből mp3-ra exportálni, azt megköszönném:)


2011. ápr. 15. 14:30
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:
Kell hozzá a lame encoder, ami ingyenesen letölthető. Miután telepítetted, vagy eleve be lehet állítani Audacity-ben, hol tudja elérni a program, vagy az exportálásnál, ha mp3-at választasz, kérni fogja, hogy add meg a lame_enc.dll (azt hiszem) helyét.
2011. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igenigen letöltöttem és kérdezi is, és akkormost keressem meg, hogy hova telepítettem a lame programot?:D

köszi a segítséget:)

2011. ápr. 15. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem telepített program,csak egyetlen fájl.
2011. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy töltsd le ezt és egyenesen beteszi a megfelelő helyre,ha rákattintasz duplán.

[link]

2011. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!