Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alatt lefutnak az...

Windows 7 alatt lefutnak az XP-n futó programok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:14
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
A felhasználói és játék programok kb. 70 - 80% -át gond nélkül viszi. Persze érdemes a legújabb változatukat használni. A rendszer közeli programokból, pl. vírusirtó, meg kizárólag csak Win 7 kompatibiliseket szabad használni.
2011. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még nem igen találkoztam olyan progival, ami nem akart volna indulni.

1-2 esetem volt, de megoldódott az is.

2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi...csak alapprogramokra gondoltam, ezt nem írtam le, mint office csomag, tömörítők stb.
2011. ápr. 13. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
persze hogy visz, főleg ilyen alapokat... nekem 97es officem volt heten
2011. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Le akartam tölteni egy ISO fájlt, de nagyon zavaros, amiket a google-n találtam. Tudnátok beírni linket, ahonnan a Windows 7 (ha lehet, professional) oprendszert letölthetem ISO fájlként?

Azt kiírnám, és telepíteném is. Köszi!

2011. ápr. 13. 21:05
 6/8 VODKA0710 ***** válasza:
Akármilyen torrent oldalról le lehet tölteni. Csak azt nem szabad. De senki nem is tiltja. Már személyesen. Legalábbis még nem jöttek. :D
2011. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az oprend.hu-ra és ott a fórumon le tudod tölteni bármelyik Windows-t:D
2011. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!