Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vannak ilyen versenyek...

Hol vannak ilyen versenyek vagy pályázatok, esetleg "munkák"?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, és eléggé értek a képszerkesztéshez, és szereték ebből valami hasznot szerezni, akár pénzt, akár nyereményeket, de nem csak ezek miatt, hanem azért is szeretném ezeket kipróbálni, hogy megtudjam hogy nem-e csak én gondolom úgy, hogy jók a "műveim". Szerencsésnek tartom magam, mert minden megvan ami kell ehhez, azaz van kreativitásom és elképzelésem, vagyis ha megvan a feladat hogy mit kell megcsinálni akkor egyből a fejemben létrejön egy terv hozzá, és azt általában meg is tudom valósítani azt. Ha tudtok ajánlani ilyen oldalakat (csak magyarul és angolul tudok, szoval pls csak azokat) akkor nagyon megköszönöm, vagy akár ha valakinek kell akkor írjon a válaszokhoz vagy privátban.


A legutóbbi művem:

Az A/3 méretű plakát (természetessen a "minta" feliratok nélkül eredetileg) egy iskolai pályázatra készült:

[link]


2011. ápr. 12. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
www.freelancer.com
2011. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!