Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a Pendrive-nak...

Mi lehet a baja a Pendrive-nak, miért csak a számítógép olvassa be?

Figyelt kérdés

Van egy 2Gb-os pendrive-om és csak a számítógépekben működik próbáltam DVD lejátszóban, autós hifiben és egyikben sem működik próbáltam NTFS-re formázni de úgyse jó.

Mi lehet a baja?


2011. ápr. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Formázd FATra.
2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már de akkor sem megy
2011. ápr. 11. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:

NTFS-ben nem is fog menni


fat vagy fat32 a nyerő

2011. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A régebbi eszközök csak a FAT fájlrendszert támogatják, és a FAT32-t, az NTFS-t, és az ext2,3,4-et pedig nem.


Szóval ha egyikben sem megy, akkor a következők lehetnek:

1. FAT32re formáztad véletlenül.

2. Hibás a pendrive (ha a sz.gépben megy, akkor gyári hiba lehet, az inicializáló kódban valahol...) Magyarul egyszerűen csak nem kompatibilis....

3. Hibás a DVD lejátszód és az autós HiFid is.

4. Hibás a pendrive 2 (tönkrement)

Próbáld ki, hogy más pendriveal megy-e a DVD lejátszód vagy a hifid, és azt is, hogy más számítógépeken megy-e a pendriveod, és nézd is meg, hogy milyen fájlrendszerű jelenleg.

2011. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja most jut eszembe, a sandisk meg néhány hormonzavaros gyártó virtualdriverekkel korcsosítják le a pendrájvjaikat, hogy valami virtual CD-t is telepít, amiről akaratlanul is bebootol a gyártó reklámjai.


na, valszeg ezt nem szereti a hifid.

én sem.

2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hifim tökéletesem működik,másik pendrive-ot felismer hibátlanul.

De nem csak az én hifimben próbáltam hanem máséban is és másik DVD lejátszóban is nem is 1-ben mondom csak számítóőgépek ismerik fel de más nem.

2011. ápr. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!