Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a sajátgépből a dvd-meg...

Eltűnt a sajátgépből a dvd-meghajtó, hogyan lehetne láthatóvá tenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először próbáld újraindítani a gépet!
2009. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben eltávolítás, majd újraindítás, utána ha szükséges telepítés.
2009. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

próbáltam mind2-t:

1.)újraindítás után semmi változás

2.) eszközkezelőből törlöm, utána hardver hozzáadásában telepítem, megtalálja, de azt írja, h. a telepítés során probléma lépett fel, ésh. az eszköz nem fog megfelelően működni.

2009. márc. 1. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer régen velem is megesett hasonló probléma. Akkor addig googliztam, míg meg nem találtam egy regisztrációs adatbázis módosító kulcsot (reg key) ami megoldotta a problémát, legalábbis részben. Hozzáadott ugyanis további, nem létező meghajtókat is. De a lényeg megvolt, ki tudtam írni a fontos dolgaimat lemezre, majd újratelepíteni a Windowst. Esetleg még próbálkozz itt: [link]
2009. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem csak egy meghajtót ad hozzá (de az lehet, h. a daemon; azt viszont letiltja, tehát az nem zavaró annyira)


újrarakni meg nem akarom, mert az 2 napja volt...

2009. márc. 1. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer virtuális meghajtó kavarta össze a fizikai driverét. Próbáld meg eltávolítani a daemont valami profi uninstallal(Revo Un.), aztán eltávolítása az íródnak, és újra-felismertetés. Néha háklisak egyes írók egyes virtuális meghajtókra(nem tudom miért)...ha ez a gond próbáld a Virtual CloneDrive-t...vagy valami mást...
2009. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

leszettem a daemont, de a helyzet változatlan.


a hiba pontos szövege (tán ez segít):


A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)


Az eszköz hibaelhárításához kattintson a Hibaelhárítás lehetőségre.


js, illesztőprogramot frissíteni nem tudja :S

2009. márc. 1. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Microsoft...
2009. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

firmware frissités a meghajtónak ha az nem segít vegyél egy ujatt mert való színüleg 90% hogy tönkre ment a meghajtód

esetleg ha van otthon egy másik meghajtod akkor cseréld ki

2009. márc. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig mégis telepítsd újra a géped, pont azért, mert még csak két napos Windows van rajta, így nem kell sokmindent (vagy semmit sem) kimenteni. Ha utána sem lesz jó, akkor lehet hardver hiba. Ha meg jó lesz, örülhetsz, hogy csak 1-2 órát vett el az életedből a telepítés, és nem kellet -fölöslegesen- megbontani, vagy firmware upgrade-ot végrehajtani.

(3. válaszadó)

2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!