Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winfast TV2000XP tunerkártyát...

Nagyat kérdése:

Winfast TV2000XP tunerkártyát tettem a gépembe, és a Samsung Syncmaster2343NW monitor a kábeltv koax kebelének bedugása után enyhén vibrálni kezdett. Tudna e valaki segíteni, ahogy hogyan lehetne a vibrálást kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Közel van a vga kártya a tv kártyához
2011. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, majd megpróbálom széjjelebb húzni, hátha akkor jobb lesz!

További szép napot!

2011. ápr. 17. 05:18
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs mit :)

majd értesíts a fejleményekről

2011. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, egymástól legtávolabb lévő foglalatokba vannak. Így már távolabb nem tudom tenni. Lehet, hogy a gépem régi, mert a sulinetprogram időszakában rakattam össze, tehát kb 6 éves. Meg a UPC mostohagyerekénél a Monortel-nél van a kábel tv.-nk, így lehet, hogy az sem tökéletes. Azért köszi a segítséget. Még próbálkozom, és ha sikerül valamit akkor majd írok. Addig is üdv!
2011. ápr. 18. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:

A koaxiális kábel és dugó testelését nézd meg

vagy próbáld le testleni

2011. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gyári koax kábel, nem házilag összerakott, de azért a földelési értéket megnézem, és esetleg egy áthidalással adok neki egy jobb kontaktust, hátha az segít. Lehet, hogy egy pár nap múlva válaszolok, de mindenféle képen írok a fejleményekről. Köszi a segítséget!

Üdv Nagy Attila

2011. ápr. 19. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit akkor várom :)
2011. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!