Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az adatokat...

Hogyan tudom az adatokat visszaszerezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Telefonban egy 1 gb-os memórikártya van, de a telefon már nem látja, másik telefonok sem. Próbáltam kártya olvasóval az sem ismeri fel, mintha nem is tettem volna bele kártyát. Szeretném az adatokat visszaszerezni. Valaki, valami ötlet?
2011. ápr. 6. 13:40
 1/5 DannyZuko ***** válasza:
van erre egy spéci progi ami akár format vagy particionális tábla sérülés után is képes visszanyerni az adatokat. Írj privit és megmondom mi az. Sajna az otthoni gépemen van rajt és nem vagyok odahaza. Ma vagy holnap leszek. Viszont ha fizikailag sérült (amit nem biztos, hogy szemmel is látsz), akkor sajna lecsó.
2011. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Már küldtem levelet.
2011. ápr. 6. 14:10
 3/5 D.O.81 ***** válasza:

Memória kártya nem egyenlő HDD!!!!!!


Ha a telók se látják, akkor szevasz adat. Azt már sehogy sem nyered vissza, mivel az adatok nem mágneses úton vannak tárolva.

2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt ezt most buktam? tényleg nincs rá semmi megoldás? És amit az első válaszadó írt, hogy van rá egy spéci program, az nem lehetséges?
2011. ápr. 7. 10:16
 5/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Mivel a memóriakártyán az adatokat tároló elemek szilicium alapúak, és ezen elemek irása és törlése korlátos (néhány száztól ezernéhány alkalomig). A műveleteket egy vezérlő áramkör tartja számon és amikor a tároló egyes szektoraiban található hibák (írási- olvasási sikertelenség)meghaladnak egy bizonyos értéket, akkor a vezérlő az adott szektort tiltja.

Rosszabb az eset, ha a vezérlő van meghibásodva. A mikrotechnológia miatt az adatok lehívára a mátrixból gyakorlatilag lehetetlen.


Sajnálom. Ez a valóság.


Üdv!

2011. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!