Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem indul az xp?

Mért nem indul az xp?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan probléma lépet fel haverom gépén, hogy mikor töltené be a windowst kb 2 mp-ig tölti vagy addig se és megvillan egy kék valami amin betük számok vannak ,de ez csak felvillan aztán újra indul a gép.A winyot újratettük egy másik gépen mert ott nem tudtuk , de igy sem jó.
2011. ápr. 4. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok kizárni először a szoftveres hibát egy újratelepítéssel, vagy driver újratelepítéssel.

Azonban kékhalált gyakran hardverhiba okozza (talán RAM hiba, de lehet videokártya, alaplap...)

2011. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A winyot újratettük egy másik gépen mert ott nem tudtuk , de igy sem jó.



Nos

A kék valami az egy kék halál nevü boszuság


beléptek a biosba és csináltok egy default ot

A winyo résznél meg ha satás áttkapcsoljátok

ide-sata

a winyo smart gyorsitotárazást is kikapcsolhatjátok


A HAVER GÉPÉN MEG FELESLEGES WINDOWST TELEPIENI MERT

MÁSIK GÉPBE NEM LESSZ JÓ


BÁR JÓ LENNE TUDNI HOGY MILYEN ALAPLAP VAN A GÉPEDBE

2011. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ő sztem az a kék valami számokkal és betűkkel magyarra lefordítva kékhalál nézd meg hogy mit ír ki a 2-ik sorban pl nekem m aezt írta ki:bad pool caller aszem felülről a 2 sorba ír ki vmi angol szöveget írjátok fel vhova és guglébe nézzetek nem raktatok bele mostanság uj dolgot a gépbe? amiből már van egy ?
2011. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
PL RAM vagy vidi kártya?
2011. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lett bele semmi téve se kivéve semmi a kék valamin nem lehet elolvasni semmit mert csak megvillan.Köszönöm az eddigi válaszokat remélem még leszz pár hasznos tipp.Mivel nem az enyém a gép nem tudtam még letesztelni azokat amiket irtatok ,de valamelyik nap megyek és akkor probálgatom.
2011. ápr. 6. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:

:) a legjobb ha kerestek a környéken egy szervizt !!

ezt csak jó tanácsként és emberként mondom :)


Windows. meg mindig arra a gépre telepítünk amibe a winyó van tehát mindig a saját perifériát használjuk.


Sokszor a buzgóság és a segíteni vágyás nagyobb kárt csinál mint hasznot :(

2011. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyanról még nem hallottam akk bocs hát akk igen maard a szervíz vagy ujra rakni a7 xp-t mert lehet hogy azzal van a gond am az előző válaszomért bocs mert úgy kondtam az én kékhalálomat mintha hétköznaopi lenne habár az én gépemen az is :$
2011. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!