Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes azért notebookot...

Érdemes azért notebookot venni, mert kompakt és nincs annyi vezeték?

Figyelt kérdés
Viszont ugyanolyan áron rosszabbat kapok mint asztalit, és nekem kellene játékra is. 150.000 a max összeg amit rá tudok fordítani gépre, kérdés hogy asztalit vagy notebook inkább. Akksitól is tartok hogy állandóan töltenem kellene. Meg hát az újítás sem lehet egyszerű egy notiban.
2011. ápr. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak gamer laptopok is, de nem igazán játékra tervezték. 150ből egy közepesnél kicsit erősebb asztalit össze tudsz rakatni.
2011. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a kompaktság és a vezetéknélküliség miatt nem.

A hordozhatóság miatt esetleg, de már egész olcsóak a sokgigás pendriveok, szóval az adataidat könnyen tudod egyik géptől a másikig hurcolni.

Én nagyon az asztali pártján állok, de minden ismerősöm laptop/notebook párti.

2011. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesM111 ***** válasza:

Notebook nem rossz dolog, de drága mulatság.

Ha meg tudod oldani az asztali kivitelt, akkor javaslom, hogy maradj nála.

Notebook hátránya: ár-teljesítmény aránya gyenge, ha kipusztul az akkumulátor 2-év mulva, nem veszel úgysem, és mehet a noti az asztalra tápkábellel. Ha pl. ki akarod belőle dobni a videokártyát, nem biztos, hogy menni fog, vagy ha igen qrvadrága, notihoz (game) ajánlott egy normális egér, akkor meg, hol is a káblementesség.

Vmelyik hozzászóló jól írta, egy asztali egész jó gép 150k-ból megvan, míg ugyanezt a teljesítményt 300k-400k-ból éred el.

2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint asztalit használj játékra olcsóbban kijössz belőle és ha valami elszáll benne akkor nem kell annyi pénzt kidobnod a javításra, asztalit jóbban tudod erősíteni notiknál ez méreg drága mulatság. Én személy szerint az asztali gépeket tartom előnybe van nekem is notim bár azt csak tanulásra meg netezésre használom
2011. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült egybegyűrni a használatot :))

Három gép ,négy használati mód .

Otthoni gép: erős asztali 22" monitor " játékra,letöltésre. Mobil rack -en cserélve Win xp, Win7 vagy Edubuntu "oktatás"

Munka : notebook win7 Office, photoshop,

Szabadidő: Pecázni , nyaralni régi Ibm ThinkPad 600 Mobilnett , wifi, Linux rendszerrel de már csak hálózatról ,meg autó aksiról megy 30 percnél tovább .

2011. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy asztali gépem, ami kifejezetten erős, ezen szoktam játszani, és teljesítményigényesebb programokat futtatni, illetve vettem 115e-ért egy kis 13,5"-es notebookot, ami nem erős, de nagyon praktikus, mert hordozható, és könnyű.
2011. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!