Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen megy a Windows 7 Ultimate...

Balcsix kérdése:

Ezen megy a Windows 7 Ultimate 32 BIT normálisan?

Figyelt kérdés

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+

2,60 GHz, 2,00 GB RAM


MSI (Ez tán az alaplap,vagy nem tom!): K9N SLI

NVIDIA nForce 570 SLI Chipset Based Designed for AMD Athlon 64/FX/X2/Sempron Processors


2011. ápr. 2. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezen fog normálisan menni a Windows 7 Ultimate 32 Bit?

Most úgy gondolom a normálisat hogy PL.:Nem fog szaggatni meg ienek? Mert most XP-t használok és minden jó de le akarom cserélni! Ugyanúgy minden jó lesz? Birni fogja a gépem?

2011. ápr. 2. 13:14
 2/7 anonim ***** válasza:
töltsd le az upgrade advisort és az kiírja hogy mennyire bírja a géped
2011. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menni fog. De még a 64 bites is simán megy rajta. Mondjuk ha nincs több ram-od, mint 3 giga, akkor csak a sebességkülönbség miatt nem érdemes 64 biteset használni. Amúgy én azt használnám - mondjuk lehetnek régi progikkal kompatibilitási gondok, de nem jellemző. Főleg drivereknél - de amihez nincs 64 bites driver, az vagy nagyon régi hardver vagy ismeretlen a gyártója, ezért ajánlott lecserélni.
2011. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Simán elfut, bár az Ultimate -et túlzásnak tartom. Inkább egy Home Premium esetleg Pro.
2011. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 32 bites windows 7 menni fog de a 64 bites az már nem mert 32biteshez 1gb ram kell a 4 biteshez meg 2gb.

De akkor nem lesz semmi baj vele ha a ram dupla annyi amenyi kellene a win 7 hez.

szoval szerintem normálissan fog menni

2011. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csellocsacsa: miért ne menne a 64 bites 2 GB RAM-al? Attól, hogy 64 bites, még nem használ több memóriát. Nálam is 64 bites van, és összesen 1,1 gigát foglal a 4-ből. De egy másik gépen is 64 bites van és pedig ott csak 2 giga RAM van. A 64 bites verzió sok esetben gyorsabban működik, mint a 32 bites, valamint a direkt 64 bitre írt szoftverek is gyorsabbak - pl WinRAR 4.00 64 bites gyorsabb, mint a 32 bites.
2011. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fiyi olvastam hogy a 32 bitesnek legalább 1 giga ram kell (mén fél gigán is ), 64 bitesek meg kell 2 giga .

De ennek ajánlott a duplása szoval a 64 bitest raksz fel akkor ajánlott hogy maximum 4 gigád legyen. Mén a 64 biets 1 gigán is.

Ezt olvastam

2011. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!