Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan/melyik programmal...

Hogyan/melyik programmal tudnék smiley-t vagy egyéb figurákat szerkeszteni a képemre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan hallottál már róla mert minden windowsban gyárilag benne van a paint.Adok egy tippet hogy csináld. Megnyitod a képed és félreteszed. Egy másik ablakban megnyitod a kívánt smiley-t.És fehér színnel körberajzolgatod a szélét.(nagyon fontos: ami fehérnek látszik egy letöltött képen az általában nem az mert a formátumuk nem tudja teljes egészében visszaadni a színeket).A körbevágott szélű smiley-t elmented de nagyon fontos : 24 bites bitképként mentsd el , ez már megőrzi a színeket. Bezárhatod a smiley abalakát. Vedd elő a képed és menj a Szerkesztés menü Fájl Beillesztése menüpontra és válaszd ki a Smiley-t(Mindenképpen a bmp kiterjesztésűt)Majd húzd a megfelelő helyre és úgy hogy ne kattints máshova a képen: van a cerzák és egyebek alatt két kis kép az egyiken egy zöld kis kocka fehér háttérrel a másikon a zöld kis kocka háttere a mögötte lévő kis ábárák. Ez utóbbira kattints, majd kattints vhova máshova a képen. Gratulálunk kész is a megszerkesztett képed. Remélem segítettem. Ha lány vagy pusszantalak ha pali akk sok sikert! ha nem megy mindenképp szólj és segítek, esetleg meg is csinálom neked !
2011. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást!=DMár megtaláltam a programot,erre gondoltam:PhotoScape.
2011. ápr. 2. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:

PhoXo

Ebben a progiban készen vannak a smiley-k


[link]

2011. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!