Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tilt le automatikusan...

Miért tilt le automatikusan mindenkit az msn-em, akit felveszek? Folytatás köv.

Figyelt kérdés
Továbbá ha engem felvesznek, akkor sem kapok felkérést..:S Már próbáltam több címmel...de ugyanez a hiba...újratelepítettem már az msnt..de hiába..előre is köszi a segítséget..
2011. márc. 28. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja, felvétel után feloldom a tiltást, nincs gond
2011. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen..de ha felvesz vki, akk nem értesülök róla..az a személy meg azt hiszi, hogy elutasítom..
2011. márc. 28. 18:51
 3/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne.
2011. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CUXER válasza:

Ez a Microsoft által elkövetett típushiba.

Megoldás nincs rá, igazából nem nagyon van, gépfüggő. Hasonló mint a KékHalál. Azt javaslom próbáljátok meg a Könytárból.

www.live.com webhelyről.

2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy a hotmaillal van a gond...nem?:D
2011. márc. 29. 14:58
 6/6 CUXER válasza:
Most, hogy mondjátok, lehetséges. A Microsoftnál minden lehetséges. Tegnap csak úgy tesztből próbáltam felvenni valakit. Kapott e-mail értesítőt, de ha rámegy a linkre azt írja nincs új meghívó. Azt hiszem, mi a felhasználói oldalról semmit nem tudunk tenni. Legfeljebb jelentjük a Microsoftnak, de szerintem nem nagyon érdekli őket.
2011. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!