Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem mondani,...

Valaki el tudná nekem mondani, hogy mi történik a Need For Speed Carbon legelején? Ugyanis nem értem az egész történetet. Nah szval a kérdés az h gyakorlatilag mi a need for speed carbon taljes története?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát mész a kocsival, meg gyorsítasz, oszt mész, meg még mész egy kicsit. kanyarodsz. Mész. Oszt annyi.

Mit kell azon érteni?!

2011. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most Wantedra épül. Neten megtalálod a történetét, de szerintem játszd ki, nekem jobban tetszett mint a Carbon.
2011. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemaz...hanem h van az elején az a verseny...nah az mi...utána visszamék a vároisba a kanyonon keresztül a bmw-mmel...de ott mér kerget a cross??mér kap el?mé veszi el a kosim darius?(értelmes választ ha lehet)
2011. márc. 26. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
én elképzelésem szerint..megnyerem a versenyt a supraval amit darius ad viszont azzal lelépek...a most wanted városába...utána visszamék a bmw-vel és üldöz cross aki beállt versenyzőnek h elkapjon és darius elveszi a bmw-t és indulok a 0-ról...nah kb ezvan???
2011. márc. 26. 21:19
 5/6 anonim válasza:
Mindenkitől elveszik..így kezdődik a játék..
2011. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Monster29 válasza:
Az egész úgy történik hogy van az a verseny amin azzal a toyotával mész, és a rendőrök mindenkit lecsuknak kivéve téged. Utánna te menekülőre fogod és el mész. Nem is akár hova, az Underground városába (nem tudom mi a neve:D) és így szépen megy a történet. Az Underground után Underground 2, utánna Most Wanted, majd visszatérsz ebbe a városba. Cross-t kirugták a rendőrségről, és a saját autójával üldöz téged, fejvadászként.
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!