Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, nem indult el a...

Segítség, nem indult el a Counter Strike Source (? )

Figyelt kérdés
Nah szóval konkrétan az van hogy tegnap ugye újratelepítettem az Operációs rendszert a gépemen(Csak a C partíciót) A (Non Steamos)CSS-em ikonja is kint volt a tálcán de ugyebár az eltűnt az újratelepítés után.Ha a mappájában lévő exéről akarom elindítani akkor meg bejön a HL2, azt próbáltam hogy csinálok egy parancsikont amibe ez van: "D:\Program Files\Counter-Strike Source\hl2.exe" -cstrike -console de nem működött, ugyan úgy HL2-t adott ki. Esetleg akinek non steamos CSSe van letudná írni mivan beírva a CSS parancsikonjába?
2011. márc. 24. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Szedd le mégegyszer. egyszerübb. vagy ha végleg nem jó akkor vedd meg. nekem steam-es
2011. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-game cstrike
2011. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van steamosom is csak nekem az nem annyira adja :P
2011. márc. 26. 14:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsónak meg hálás köszönetem :D sikerült :)
2011. márc. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!