Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi-s laptop+ asztali gép...

Wifi-s laptop+ asztali gép modemmel= net a laptopon is?

Figyelt kérdés
Eléggé leegyszerűsítettem, de magyarázom. Szóval, van egy asztali gépem itthon, kábelnetre fizettünk elő, egy modem van a géphez. Ha én most veszek egy laptopot, amiben van beépítve wifi, akkor automatikusan lesz netem is rajta? Vagy kell még valami egyéb cuccot vennem hozzá? Nem akarok mobilnetet, mert az ugye még egy előfizetés lenne, nekem meg jó a régi, különben is nemsokára külön költözöm és ott lesz netem, ez csak átmeneti állapot.
2011. márc. 24. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz, kell venned egy vezetéknélküli routert, abba dugni a modem kábelét, az asztalit pedig összekötni a routerrel. Beállítod a wifit rajta, és akkor már tudod fogni a jelet a laptoppal is.


Pl egy ilyenre gondolok:

[link]

2011. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha WiFi-s modemed van,ha nincs akkor WiFi-s routert kell venned.

Ez itt jó:

[link]

2011. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából értem. köszi
2011. márc. 24. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan derítsem ki, hogy wifi-s modemem van-e?
2011. márc. 24. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem is tudtam, hogy van wifis modem, amúgy kétlem, hogy az lenne.

Ha ilyen

[link]

vagy ilyen

[link]

akkor tuti nem wifis, és itthon ezek e legelterjedtebbek.

2011. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan mint a két link, de közben utánanéztem a típusnak a neten és nem wifis. Majd megkérem egy haveromat, hogy segítsen összerakni, ha aktuális lesz. egyelőre még laptopra gyűjtök.
2011. márc. 24. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy van egy kis antennája,vagy írd ide a pontos típusát és megmondjuk mi a frankót.
2011. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rákerestem a típusra neten és nem wifis, meg antennája sincs.
2011. márc. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!