Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi a reaális használati...

Mennyi a reaális használati ideje egy fujitsu simens amilo ui 3520 netbook-nak?

Figyelt kérdés

ez az [link]

és nem akkuilag értem hanem ugy hogy mennyi idő után jönnek elő a hibái egy ien netbooknak? egy év? 2 év? 3 év? mindennapos több órányi használattal (munka, szórakozás stb (minden))


2011. márc. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár 3-4 évig is elmehet probléma nélkül .A miénk már 2.5 , de még semmi nem volt vele.
2011. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Ki tudja. Van olyan fsc, amibe 1 év alatt 4 alaplap lett cserélve, volt aminek a vga-ja halt meg, volt amibe a cpu. Persze van olyan is, ami tök jól megy. Inkább valami jobb márkát keress. Nem a legmegbízhatóbb az asus-sal együtt.
2011. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat már késő ienem van, és 2 év után kellett benne akksit cserélni ami sztem nem rossz, de most meg tölteni nem akar, de nem a táppal van a gond, azt megnéztem az hibátlan hanem a lapival beül, kontaktos..talán...remélem.. mert néha tölti, na mindegy...
2011. márc. 21. 23:21
 4/4 zsozsoca válasza:
Nekem 1 éve van meg és nagyon jól működik! Mindenre használtam egy pár kisebb igényű játékra,filmezésre,net.Csak egy kicsit tapasztalható melegedés.
2012. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!