Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Boot cd-t ki lehet írni...

Boot cd-t ki lehet írni valahogy dvd-re? Img burn-al megpróbáltam kiírni, de nem tudta :/

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom iso. Képfájlként írd ki.
2011. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy nem sikerült
2011. márc. 20. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet ez alapján, mit leírtál, pl. rossz DVD, rossz DVD író, hibás iso, emberi hiba...

Pl. a hibaüzenetet jó lenne tudni.

2011. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
több dvd-vel is próbáltam, ubuntu iso-t betallózom, dvd bent van, és rámegyek az írásra, majd folyamatosan szektor hibákat meg ilyeneket ír ki.. gondolom akkor nem lehet boot cd-t dvdre kiírni /:
2011. márc. 20. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi akadálya, hogy kiírd DVD-re, mostmár inkább a DVD íróra gyanakodnék, ha szektorhibákat ír, esetleg a hibás letöltés vagy merevlemez (mondjuk, ha most az op. rendszer jól működik, akkor az utóbbi kiesik).

Próbáld újra letölteni az Ubuntu-t, ha így sem sikerül, próbáld megtisztítani a DVD író lézerdiódáját, ha nem segít, próbáld másik író-programmal, ha így sem sikerül, akkor új DVD írót kell venned, mert ez már tönkrement.

2011. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbáltam, mást tökéletesen kiír :/ hát akkor mindegy, azért köszi :D (amúgy múltkor kiírtam cdre és minden okés volt... csak azt meg nem találom, és csak dvd-m van >.<)
2011. márc. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!