Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rejthetném el a laptopo...

Hogyan rejthetném el a laptopot meg a routerhez való USB-t (nem tudom biztosra, hogy hogy hívják)?

Figyelt kérdés

Viszonylag kicsi a szobám,a szüleim megszabják még hétvégén is,hogy csak éjfélig gépezhetek,meg persze hétköznap is csak tízig.A tanulmányi eredményeim jók,bár még lenne mit javítani rajtuk,ezt belátom.De azért előnyömre váljon,hogy nem cigizek,nem drogozok,nem piálok,nem járok hétvégente buliba és egyáltalán semmikor,majd nyáron fogok,de akkor is inkább csavarogni barátokkal.Van életem szerelme..:$sosem akarom elhagyni és ő sem engem,ebben mindketten biztosak vagyunk.Ő már nem az első,hanem a 4.:$ De persze még szűz vagyok,szóval senkinek nem adtam oda a szüzességem,és nem is tervezem(egyenlőre.)Nem ez itt most a lényeg,szeretném,ha a szüleim kicsit visszavennének a szigorukból,de ezt semmiféle beszélgetés után nem értem el,így inkább hozzátok fordulok.

Tehát van a kicsi szobám,a router a géphez(a router lent),ez egy laptop,és ehhez van még ugye ez a kis villogós USB.Ezt feltudom egy vezetékkel rakni az ágyra és a fényét eltudom takarni ezzel-azzal.De amit nem tudok megoldani,az az,hogy mégis hogyan vegyem én azt észre,ha jön anyám és időben letudjam kapcsolni a gépet?Vagy csak a fényét elvenni..stb.Itt laknak a szomszéd szobában.az ágyam mellett van az ajtó,ami üveges,sajnos,így belátni.

Szóval akkor mi a megoldás?


2011. márc. 19. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
függöny az ajtóra
2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ajtó szinéhez illő szines öntapadós tapéta az üveges részre, én azt tettem fel.
2011. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hja,nincs semmiféle "rongyom",amit oda feltehetnék,meg hát gyanús lenne..:'O meg azt leszedni..stb. az ajtó nyikorgós.A második válaszolónak:az sem fog menni,mert nincs ilyenem.:(

Más tippek?:D

2011. márc. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!