Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell helyesen kiírni...

Hogy kell helyesen kiírni Ps2re játékot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot, kaptam 4 tömörítet fájlt meg egy sfv nevezetű fájlt és kitömörítetem egy másik mappába az egyik tömörítet fájlt, ez után kaptam egy cue és bin fájlt. Ha a cue, bin és sfv fájlt kiírom akor működni fog a játék, vagy máshogy kell megoldani, hogy működjön?
2011. márc. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki...
2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
IMG Burn-nel (ingyenes progi), maximum 4x-es sebességgel kiírod a képfájlt (mert különben szétkapja a fejet egy idő után, ha sokszoros sebességgel lett felírva), egy DVD-R-es lemezre (azaz mínuszosra, mert a legtöbb PS2 ezt szereti csak), majd bevágod a PS2-be.
2011. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Letöltöttem az IMG Burn-t ahogy írtad, de sajnos még fent maradt pár kérdés számomra. Tudtommal a bin fájl a kép fájl mégse engedi, hogy kiírjam csak a cue fájlt! Ezek szerint a cue fájl lesz a kép fájl, de akkor a többi fájlra nincs szükség, és ha van szükség rá akkor, hogy adom hozzá? (sfv és a bin fájl maradt)
2011. márc. 23. 18:47
 5/6 anonim válasza:

Gondolom van softmod a ps2-ön

Ha van softmod a memokaridon a következőket csináld:

-ha letöltötted a játékot és kibontottad akkor ott van vegyesen a bin,iso fájl stb stb,a lényeg hogy miután kibontottad EGYESÍTSD TOTÁL COMMANDER-el külömben nem fog futni a játék sose!!!

-Ha egyesítetted utána patcheld meg( ESR PATCHER-töltsd le)pár másodperc.

-majd írd ki -R-es dvd-re IMGBurn-el 4x-en KÉPFÁJLBAN

Meg lehet írni NERO-val is csak a lényeg,hogy KÉPFÁJLBA írd(iso fájl)a lehető legkisebb sebességgel.

2011. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ya és a THEPIRATEBAY.org(vagy com)a legjobb oldal:-)
2011. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!