Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok mappákat törölni?

Miért nem tudok mappákat törölni?

Figyelt kérdés

Ha megpróbálok egy mappát törölni, ezt dobja ki hibaüzenetben:

"XP nem törölhető, hozzáférés letiltva.


Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban!"


Mindent ellenőriztem, egy mindent megpróbálta már a hiba orvoslására, a bátyám (aki informatikus) szintén értetlenül áll előtte.

Mit tegyek?


2011. márc. 15. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
XY-t akartam írni. :D
2011. márc. 15. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le az Unlocker programot. 1-2MB csak és szinte mindent ki lehet vele törölni.Meg még más alapműveletre is hasznos ha szokásos módon nem megy(pl.áthelyezés,átnevezés).

Vag a Total Commander is jó csak oda azért nem árt eg kis szakmai tudás.

2011. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg az oprendszerben van valami hiba, vagy egy kis vírus szivat. Ne gyere hogy ilyen ,olyan antivirusod van mert még a legjobbaknál is becsúszhat egy két kis vírus.

Nem árt "körülnézni".

2011. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Már lefuttattam 3-szor az antivírust, eddig nem lelt semmire, de én is gondoltam vírusra. :S
2011. márc. 16. 17:19
 5/5 anonim válasza:
Nekem az összes unlocker letöltésnél vírust észlel...
2012. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!