Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Futna ezen a gépen a CoD6?...

Futna ezen a gépen a CoD6? (mármint élvezetően)

Figyelt kérdés

CPU: AMD Athlon 64 3200+ 1.99Ghz (1magos)

Videókártya: nVidia 9500Gt 1GB

RAM: 1GB DDR2


Azt vágom hogy épp súrolja a minimumot, de a CoD4-et is szépen vitte maxon, sőt a CoD5-öt is egy olyan közepes grafon élvezhetően vitte.(minimális laggokkal, nah jó azért nem olyan minimális :D )


Tehát arra lennék kíváncsi hogy érdemes letöltenem? vagy várjam meg a laptopot?


CPU: Intel Core i5-460M (2.53GHz, 3MB Cache)

RAM: 6GB DDR3 1066MHz

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD 5730 1GB DDR3


(Ja amugy eredeti a CoD6 csak nemtudom hogy megéri e letöltenem gépre, vagy csak a helyet foglya foglalni...)


2011. márc. 15. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja alaptopot nem villogásból írtam ki, igenis sokat gyűjtöttem rá...
2011. márc. 15. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd. A laptopon valszeg maxon fog futni, szépen. De legalább is erős közepesen, de az nagyon stabilan.

A mostanin meg sztem' elmegy lowon, vagy low-medium beállításokkal, esetleg alacsonyabb felbontáson. Egy lövést megér.

De ha most végigjátszod, már nem lesz olyan érdekes a laptopon. :D

2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah azt gondolom, nagyrészt csak Cooperactiveba v multiba akarom. ja amugy Steamba van kettő letölthető, a Single meg a Multi ,de mindkettő ugyan olyan nagyságú, tehát tök mind1 meiket töltöm le?
2011. márc. 15. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A Single az egyjátékos, történet mód, a Multi pedig a netes többjátékos, akár kooperatív, akár kompetitív mód.
2011. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!