Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a gépemmel?

Mi történhetett a gépemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap egyszercsak totál lelassult pedig semmi sem történt akkor, én biztos nem csináltam semmit. A videók vagy el sem indulnak vagy órákig tölti, online rádió nem megy, képek (pl közösségi oldalon) félig vagy egyáltalán nem jönnek be, ezen az oldalon pl értékelni nem tudok mert ha rákattintok a kezecskére akkor felugrik a lap tetejére és ennyi. Stb...
2011. márc. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

vírusírtás

ha nem megy, akkor újratelepítés

2011. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Amúgy téli szünetben volt újratelepitve. Jut eszembe annyi történt tegnp hogy pár percre elment a net és akörül lett ilyen.
2011. márc. 14. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

ez esetben egy router/mondem újraindítás is elég lenne szerintem... hátha csak annyi a gond


ha nem lesz jó, először a szolgáltatót kérdezd meg, nem-e nálunk van a gikszer... aztán még frissíthetsz az illesztőprogramon is. Remélem sikerül ^^

2011. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a modem/router/net szolgáltató valamelyikével van gond. Legvalószínűbb a szolgáltató-probléma.
2011. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz Kaspersky Internet Security 2011-et Vagy Kaspersky P.U.R.E.-t ha így se lessz jó akkor nem vírus, valami el lett állítva, írj
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!