Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megoldható a hifi és a laptop...

Megoldható a hifi és a laptop összekapcsolása?

Figyelt kérdés

Van egy Philips kis hifitornyom vagy nem is tudom, hogy minek is lehetne nevezni.

(Philips MCD288E/12 ; [link]

A kérdésem az volna, hogy ennek a lejátszónak a hátulján van egy HDMI csatlakozóm és az üzletetekben meg találtam egy átalakítót USB-2.0ra. Ha a kettőt összekötném a laptoppal lehetséges lenne olyan, hogy ezt a lejátszót használjam hangfalként?

Vagy az átalakítóval hiába kötném össze a laptopot? (WIRETEK átalakító USB 2.0 to HDMI 1.3 Video konverter)

Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszönöm a választ és a segítséget.


2011. márc. 11. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"WIRETEK átalakító USB 2.0 to HDMI 1.3 Video konverter"

Szerintem egyértelmű, hogy ez videót konvertál, nem hangot.

2011. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Azon a mikro HI-FI-n elvileg kell lennie egy 3,5 mm-es jack bemenetnek, amit összeköthetsz a laptop felhallgató kimenetével.

Egy ilyen kábel kell hozzá:


[link]

2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Amúgy szerinted szólna is? :)
2011. márc. 11. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne szólna?
2011. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az akkor nagyon jó:D huuu legalább nem egy ősrégi hangszóróim lesznek
2011. márc. 12. 07:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi az OFFért, de aki írta hogy a hifi 3,5mm-es mikrofon bemenetébe kell bedugni a gépből kijövő 3,5mm-es jack-et, az úgy jó?
2011. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az nem mikrofon bemenet hanem "AUX".

Az direkt arra van kitalálva, hogy más külső hangforrást(DVD, MP3 lejátszó, TV, Játékkonzol...) csatlakoztass a HIFI-re.

2011. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szól! kipróbáltam! összekötöttem a hifit a laptoppal de nem szól esetleg át kellene állítani valamit a laptopon is? Hifi hátulján van egy olyan csatlakozó amihez az van írva, hogy - A/V out - meg egy lila színű bemenet amihez meg az van írva, hogy component. Szóval melyikbe kell bedugni a 3,5 jack csatlakozót?
2011. márc. 17. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
kuldj egy kepet a hifi hatuljarol
2011. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dobj egy e-mailt és akkor arra visszaküldök a hifiről pár képet előröl és hátulról is
2011. márc. 19. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!