Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7-ben hogyan kell beallita...

Tyler913 kérdése:

Win 7-ben hogyan kell beallitani az alabbi dolgokat?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy netbook-ot gyari angol nyelvu win 7 starter-rel.A gond az,hogy ez a sz.r nem enged torolni a program files-mappabol,mert "rendszergazdai engedelyt ker".Ez meg hagyjan,de meg a hatterkepemet sem tudom megvaltoztatni!Hiaba kattintok az asztalon jobb e.gombbal,nem jelenik meg a legordulo listaban a "personalisation".Mi lehet a baj?
2011. márc. 9. 04:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellett neked netbookot venni, főleg ilyen oprendszerrel. A win7 starter le van butítva, pld a háttérképet se tudod megváltoztatni.

[link]

2011. márc. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Próbáld ezt:

[link]

Esetleg magyarítás:

[link]

2011. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Program Files mappából azért nem enged törölni, mert elvileg az ott lévő fájlokat a programok uninstaláláskor ki kell maguknak töröljék.


Ha a Total Commandert úgy inditod el, hogy: jobb klikk rá és Run as Administrator akkor működni fog.

2011. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget!

Az elsonek: netbookot azert vettem,mert kismeretu gepre volt szuksegem.Az USA-ban vagyok kint jelenleg,es itt csak Win 7 starterrel arultak a netbookokat.Nekem se tetszett,plane akkor mikor az elado szolt,hogy az 1 giga alapmemoriaval nem is fog futni rendesen.Es amikor megkerdeztem,hogy akkor mi a turonak ezt rakjak ra,kozolte,hogy mert ezt igenyli a jonep.Es mikor megkerdeztem,nem lehetne-e XP-t telepiteni,kozolte,hogy regebbi windows-t mar nem tartanak,csak ez a szar van.

Mivel tavol vagyok az otthonomtol,es nincs nalam mas oprendszer telepito,el kell viselnem ezt,de hogy meg a nyamvadt hatterkep kicsereleset sem tamogatja,amire mar 5 eve is kepes volt egy kiskategorias mobiltelefon is,azt remalmomban se gondoltam volna.


A tobbieknek koszi!A kis hatterkepcserelo mar mukodik,most telepitem a revo uninstaller-t.Igazabol csak azt a k.rva mcafee demo-t akarom letorolni vele,ami szinten gyarilag van a gepen,es semmi masra nem jo,csak hogy zaklasson,hogy vegyem mar meg a teljes verziot.Beepitett uninstall nincs,termeszetesen.

De legalabb most mar tudom,hogy mit nem kell keressek:)

2011. márc. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!