Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a computer...

Mi lehet a probléma a computeremmel? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a gépem fogja magát néha, és újraindul magától. Ha egy teljes napot veszünk, akkor mondjuk napjában 2szer, de van amikor 3szor is csinálja. Én már minden lehetséges dolgot kipróbáltam a hiba elhárítására, (leformáztam, uj telepítés, másik oprendszer, jelenleg win7, stb.) szóval majdnem mindent megpróbáltam, de ugyanaz.

Valakinek esetleg valami ötlete még? Hardveres hiba lehet, vagy szoftveres? De szerintem hardveres, de nem tudtam mé rájönni, hogy mi...:(

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 8. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hardveres.

Tipikusan ilyen a tünete a rossz/kicsi tápegységnek.

2011. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hardveres, de nem táp. Valami túlmelegszik. Nézd meg, mi nagyon meleg, ha a videokártyának nincs hőmérője, neadjisten ventillátora sem, akkor az forr fel. Szerelj rá hűtőt vagy nagyobb hűtőt.
2011. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján túlmelegedés a legvalószínűbb, folyamatosan kéne figyelned a gép hőmérsékletét (speedfan vagy everest), hogy mikor adja meg magát, ha pc, akkor levenni az oldalát, beszerelni egy plusz ventit stb; (jóval könnyebb a pc hűtését tuningolni, mint egy notiét)...
2011. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Túlmelegedésnél inkább kikapcsolódás és nem újraindulás van.

A másodikkal értek egyet: instabil táp...

2011. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
* Bocs az elsővel értek egyet
2011. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy túlmelegedés, mert a PC oldal lapja nálam mindig le van véve, tehát szellözik is rendesen, a videokártyámnak is van külön hütése, szóval nem hinném,...azt még jobban elképzelhetönek tartom, hogy ingadozik a táp vagy ilyesmi, de kicsinek az sem kicsi, 450W-os. Szóval nem sokkal lettem okosabb most sem,

de ha valakinek még van ötlete, megköszönném.

Egyébként köszi az idáig válaszolóknak is!

2011. márc. 8. 22:13
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Az, hogy mennyi van ráírva csak egy dolog, attól még ugyan úgy lehet rossz. Főleg ha valami noname kínai ipari hulladék, amiből az összes létező védelmi áramkört kispórolták.
2011. márc. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen márkájú táp?
2011. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta vettem új tápot is, jó minöségüt és nagy teljesítményüt, de a probléma maradt :((

Lehetséges hogy alaplapi probléma? Vagy lehet, hogy RAM probléma?

2012. júl. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!