Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi okozza, azt, hogy...

FONTOS! Mi okozza, azt, hogy ha minden ok nélkül leáll az asztali pc-m, viszont mikor az elosztót bekapcsolom azonnal elindul?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezt orvosolni?
2011. márc. 1. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Te érted amit kérdezel ?
2011. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első ez nagyon jó volt +1


Szerintem a kapcsoló el van romolva és a rugó ami visszanyomja eltört avgy valami.Hogyha nem ez akkor a gép hibernálja magát esetleg próbáld újratelepíteni.

Hogyha kékhalállal áll le akkor a memória rossz.

2011. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Melyik részét nem érted?

Azt írtam, hogy használat közben váratlanul leáll a gép.


Másik eset, ha le van áramtalanítva az elektromos hálózat, és amint a hálózatban feszültség indukálódik, a számítógép magától elindul, bekapcsológomb megnyomása nélkül!

2011. márc. 1. 19:27
 4/10 A kérdező kommentje:

fú basszus, miért nem lehet, egy normális választ kapni? nincs baj a kapcsolóval..

én táphiba gyanakszom, de úgy látom, ti nem nagyon értetek semmihez...

2011. márc. 1. 19:37
 5/10 A kérdező kommentje:
windows telepítés közben is leállt, az elején, most már egy ideje bírja.. valamikor 2 napig nem kapcsol le, valamikor 5 percenként
2011. márc. 1. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan tápom (alaplap?)amit ha bedugtam a konektorba magától elindult a PC. Én ezt természetesnek vettem. Hogy mitől áll le az külön kérdés. De tegyél rá egy kölcsön tápot és rögtön kiderül.
2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző vok.

És húzd le a bekacsoló gombot is!

2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor sorban: A leállás elég sokmindentől lehet, a hőmérséklet ellenőrzéssel kezdeném (Everest). Aztán memória, táp...


Az automatikus bekapcsolás egy BIOS-beállításnak köszönhető, ott nézelődj mert a pontos név mindenhol más.

2011. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A hőmérsékletet kizárnám, ha nem gond, a bekacsológombot, hogy húzzam le?

tápot kicserélem


Ha ezek nem válnak be, akkor a memóriát, hogy ellenőrizzem?

Van ben 3 ddr1-es 512es memória, 4 foglalati hely van..

2011. márc. 1. 20:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Tápcsere bevált, kösz a segítséget, a bekapcsolás, meg biosz elállítódott, mert lemerült, az alaplapon lévő kis elem.
2011. márc. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!