Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet a javítása,...

Mennyibe kerülhet a javítása, mit kell cserélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Acer Aspire 5315 tipusú gépem, mely, ha van kedve szól, ha van kedve nem, h rárakok hangfalakat, ugyan ezt teszi, vagy fülest vagy akármit. Akkor gondolom hangkártya, node' ezekben alaplapra integrált hangkártya van nem? Akkor mit kell cserélnem, és kb mennyibe fájna ez az egész.

Néha szól, néha nem..de legtöbbször nem. Vagy pedig nyávog a zene, összevissza, és semmit nem lehet belőle érteni.

Előre is köszönöm, további szép napot. :)

Sziasztok!


2011. febr. 27. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Először próbálj szoftveres hibára gyanakodni, próbáld a hangkártya driverét (az alaplap CD-jén van) újratenni, esetleg az operációs rendszert.
2011. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lett újrarakva, az operációs rendszer, szervizbe, szóval ott csak nem kúrják el. Ezt a driver dolgot megpróbálom, de újratelepítés előtt is csinálta meg most is..először recsegett, a gép hangszórója is, meg amit rádugtam az is..most már pedig kihagy.. de most éppen megint van hang. az előbb nem volt :\:)
2011. febr. 27. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam akkor recsegett, ha a processzor 100%on van, nézd meg, talán nálad is ez a hiba... Driver hiba volt, én már megoldottam...
2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, megnézem, köszönöm szépen :)
2011. febr. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!