Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tiltott ki a Google az...

Miért tiltott ki a Google az Adsense programból? Immár másodjára.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Évek óta van egy weboldalam melynek mondhatni elég szép látogatottsága van. A tartalom teljesen ingyenes. Gondoltam nem ártana ha lenne belőle egy kis hasznon, így igénybe vettem a Google Adsense szolgáltatásait. Minden happy volt, épp ki akartam kérni az összeget, erre jön az e-mail, hogy kivagyok tiltva. Ezzel a lendülettel újra beregisztráltam csak egy másik doménnel de ugyan azzal az oldallal kb. 1 hétig szépen gyűlt a pénz erre ma reggelt nézem és megint ki vagyok tiltva. Most még egy rohadt emailt se küldtek, hogy mi ennek az oka. Nem csaltam sem most sem korábban, nem kattintottam a reklámokra és nem is buzdítottam arra másokat. Már írtam az online űrlapon egy fellebbezést, de úgy se fognak válaszolni mert már az előző letiltásnál is írtam vagy 30x de se kép se hang.


Belépéskor ez a szöveg fogad:


Fiók letiltva

AdSense fiókja jelenleg le van tiltva ehhez a bejelentkezési névhez. Javasoljuk, hogy ellenőrizze, nem érkezett-e új, az AdSense-fiókja állapotával kapcsolatos üzenet tőlünk e-mail címei valamelyikére. Előfordul, hogy az e-mail szűrők állítják meg üzeneteinket, ezért kérjük, ellenőrizze azt is, hogy nem található-e meg üzenetünk e-mail fiókjának tömeges és spam jellegű üzeneteket tartalmazó mappáiban.


Ha fiókját érvénytelen kattintási tevékenység miatt letiltottuk, további tájékoztatásért kérjük, látogasson el a Gyakori kérdések a letiltott fiókkal kapcsolatban témakörhöz.


2011. febr. 26. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!