Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj van a géppel, az msn...

Baj van a géppel, az msn linkeket küldözget, a gép meg kiírja, hogy szoftverhamisítás áldozata vagyok. C-re és E-re van osztva a gépem. Az E-n vannak a programjaim stb. Érek vele valamit ha formázom a C-t?

Figyelt kérdés
köszi!
2009. febr. 15. 09:17
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem beszereztél valami vírust.Használj valamilyen vírusirtót,szerintem azzal érsz a legtöbbet!
2009. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam!Mindent kipróbáltam amit csak lehetett, két napja ezzel küzdök, utána olvastam minden felé, semmi sem segít!:S
2009. febr. 15. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog között nincs összefüggés. A szoftverhamisításos szöveg ellen: Windows Genuine Advantage 1.8.31.

Az MSN miatt előszöris egy jelszómódosítás a

[link]

címen. Elvileg nem fogja utána.

2009. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom!Írok ha van valami!
2009. febr. 15. 09:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnál adni ehhez az advantage-s progihoz linket?Mert letöltöttem már két helyről is, de nem használ.Kiírja h nyomjon entet a folytatáshoz, és h vmi fájlt nem talál amivel folytatni tudná...vagy ilyesmi..:S
2009. febr. 15. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek között válogathatsz is akár:


[link]


De használd a legfrissebb verziót!

2009. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!