Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alaplap és processzor kompatib...

Alaplap és processzor kompatibilis lenne e a többi mostani dologgal?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a mostani processzor helyett egy

AMD Athlon64 X2 3Ghz 6000+ AM2 Boxed-et.

Ez viszont nem jó az Asus A8N-E alaplapomhoz és azért kinéztem egy új alaplapot ami egy

Asus M2N-CM DVI-lenne.

És nem tudom hogy amik most vannak gépben cuccok azok kompatibilisek e vele.Leírom milyen cuccok vannak a gépemben:

Processzor: AMD Athlon 64, 1813 MHz 3000+

Alaplap: Asus A8N-E

Memória: Kingmax MPXCF-D8KT4R (512Mb,200 Mhz)

Kingmax MPXCF-D8KT4R (512Mb,200 Mhz)

Videókártya: Radeon X1300/X1550 Series (256 Mb)

Hangkártya: Realtek ALC850 @ nVIDIA nForce4 (CK8-04)


Szóval ha valaki megtudná mondani hogy ez így jó lenne e akkor azt nagyon megköszönném.?Ha valamilyen adatra még szükség lenne akkor nyugodtan írjátok ide.Még egyszer nagyon köszi.


2009. febr. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Még kellene néhány adat! Pl: a videókártya AGP, vagy PCI-express foglaltos? A memória sima DDR vagy DDR2-es?

Mert ha a videókari AGP, és a memória DDR-es, akkor a kinézett alaplapba nem fog passzolni egyik se.

2009. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a videókari PCI-E s és a memória DDR2 es!
2009. febr. 15. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem semmi akadálya sincs, hogy kicseréld. Bár a procidhoz kevés lesz ez a videókari ami most van, nem nagyon fogja kihajtani a maximumot a CPU-ból. Nem nagyon vannak összhangban.
2009. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja tudom de idővel a videókari is sorra fog kerülni:D
2009. febr. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!