Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem megfelene úgy is ha...

Nekem megfelene úgy is ha csak a upcn tudném kapcsolgatni. úgy milxen tunert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezen akarsz spórolni, akkor rossz fele jársz, mert akár a legolcsóbb tunerhez is adni szoktak távkapcsolót. Az ára nem ettől függ.

Egyébként mik az igényeid?

2011. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kamionos vagyok és a tvt szeretném kiiktatni és laptopon nézni a upct
2011. febr. 22. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán tudom kamionban ez hogy működik, de felteszem az upc beltéri egységéből már analóg jel megy ki, szóval neked egy hibrid usb tv tuner kell. Ezek kb 10k Ft-tól kezdődnek, egyébként földfelszini digitális adás is vehető velük, upc egység nélkül is.

De vigyázz, az eredmény nem feltétlenül lesz jobb, mint a tv, mitöbb a laptopot is erősen leterheli, így pl tv mellett netezni már nem biztos, hogy jól tudsz majd -főleg egy olcsóbb és így gyengébb lapotopon.

2011. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez tuti hogy működne? akkor hybrid usb tv tuner ez a fajtája?
2011. febr. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!