Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kihuztam a hálozati kábelt a...

Stereoka kérdése:

Kihuztam a hálozati kábelt a láábammal véletlen miközbe ment a gép vissza dugtam mikor be kapcsolt ben hátértkép tálca stb bejött egy olyan hogy futtasam az svchost. Exe -t!?

Figyelt kérdés
ha futtatni akartam akkor error ha mégse akkor semmi nem történt és a hang pedig elszált nincs nem megy mit csináljak?
2011. febr. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
windows lemez be, és ha van visszaállítási pontod örömködés. Ha nincs akkor javítást megpróbálni chkdisk-el vagy amit felajánl, de lehet telepítés lesz a vége. Egyébként érdekes a dolog, ennyitől nem szabad meghalnia egy rendszernek.
2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem itthon lett telepítve a gép hanem infomatikai üzletbe így a lemez kiütve más ötlet?
2011. febr. 19. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Használd a rendszervisszaállítást (System Restore) ehhez nem kell XP lemez tudtommal.
2011. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már nemtom mivan a gépel de még a rendszer visszaállítást se engedi rányomok ezt írja:A rendszer-visszaállítás nem tudja megvédeni a számítógépet.Indítsa újra a számítógépet mjad futassa újra a Rendszer-visszaállítást. tányomok az okra ujra inditom ugyan ezt kiirja akárhányszor probálom ezt irja ki
2011. febr. 20. 00:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Meggyőződtél arról, hogy az általad emlitett informatikai üzletben jogtisztát kaptál? Mert ott aztán tudják, hogyan kell kalózpéldányt rátenni! Szoktak is.

Hibád innen eredhet.

Jobban legális, kevésbé jobban illegális ujratelepités fog segiteni bajodon.

2011. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt semmi baja mert oktoberben volt ujra rakva
2011. febr. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!