Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Silkroad Online mmorpg...

A Silkroad Online mmorpg játékban mik ezek a betűk? Event?

Figyelt kérdés
Rég voltam már online a játékban, ezek a betűk most mik? event?
2011. febr. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen betűk? Mi van? Írd le értelmesen a kérdésed!
2011. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

MA beléptem a játékba és elkezdtem öldökölni...

Kaptam 1 H és 1 Y betűt! Ezek micsodák? :D Még a karakter fölé is ki vannak írva :D

2011. febr. 12. 17:11
 3/5 anonim válasza:
Ezek az event betűk valamilyen happy ... amivel sroval én játszok (GalaxySro) ott az előbb G A L A X Y volt most meg a W I N T E R ezekért kaphatsz tekercseket amik valamikre jók pl lehet h 150% EXP tekercset kapsz
2012. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jozsef88 válasza:

Igaz nem mai a kérdés, de még megy a SEK játék, sok szerver van.


Össze kell gyűjteni minél többet mindegyikből és minden városközpontban ott van egy piros ruhás csajszi, nála lehet beváltani őket. Érdemes legalább 20-20db-ot gyújteni belőlük és akkor beváltani, mert mindegyik beváltásakor véletlenszerűen mást-mást adhat !

[link]

valamelyik link csak jó lesz.

[url= [link]

2023. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jozsef88 válasza:

"...kérdés, de még megy a SRO játék, sok szerver van."


nem értem miért akar a MI segíteni a szavakban???


Akkor utólag csak még annyi, hogy amennyi SilkRoad Online szervernév, mind a saját nevőből állítja össze az 5-6db betűt.

GALAXY

LEGION

ORIGIN

VIKING

LEGEND

JOYSRO

stb

2023. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!